Raspunsuri grile Spiru, <> forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Glume, bancuri, poante, divertisment
Cum se foloseste acest forum?? Aviz incepatorilor. EmptyJoi Oct 25, 2012 9:54 pm Scris de crisiada

» Grile pentru sesiunea asta
Cum se foloseste acest forum?? Aviz incepatorilor. EmptyMier Ian 25, 2012 5:01 pm Scris de androx1971

» subiecte avizier anul 2 sem 1 drept si admin publica specializarea drept craiova 2011=2012...are cineva grilele???
Cum se foloseste acest forum?? Aviz incepatorilor. EmptySam Ian 21, 2012 4:55 pm Scris de belualina44

» Master MTMPTE
Cum se foloseste acest forum?? Aviz incepatorilor. EmptyLun Iun 13, 2011 10:09 am Scris de androx1971

» Licenta februarie 2011
Cum se foloseste acest forum?? Aviz incepatorilor. EmptyVin Ian 21, 2011 7:42 pm Scris de blue_mc

» Stiri din invatamant
Cum se foloseste acest forum?? Aviz incepatorilor. EmptyVin Ian 21, 2011 9:22 am Scris de dany_danutza

» ADMSPPM 2010-2011
Cum se foloseste acest forum?? Aviz incepatorilor. EmptyVin Ian 14, 2011 3:14 pm Scris de andreima

» practica de specialitate
Cum se foloseste acest forum?? Aviz incepatorilor. EmptyLun Ian 10, 2011 10:50 am Scris de narcizush

» cum sa trimit prob.rezolvate pt.laboratoare?
Cum se foloseste acest forum?? Aviz incepatorilor. EmptyJoi Dec 09, 2010 12:38 pm Scris de sil_viuro

jocuri pentru tineri

Mier Oct 14, 2009 9:07 am Scris de urdu_sandel

Am creat acest site pentru toti fanii de jocuri online gratis. Aici gasiti tot ce va doriti. Accesati si nu veti regreta.
www.entertaining-game.com

Comentarii: 1

Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 2 Vizitatori

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectati a fost de 283, Mar Feb 15, 2011 11:43 am
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Flux RSS


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Cum se foloseste acest forum?? Aviz incepatorilor.

+2
n_mady20
Admin
6 participan?i

In jos

Cat de util v-i se pare acest post

Foarte util si da! exista incepatori si trebuiesc ajutati!
 
Nici macar atata lucru nu se stie? Dar hai.. treaca, mearga!
 
Total inutil!
 
 
 
Vezi rezultatele

Cum se foloseste acest forum?? Aviz incepatorilor. Empty Cum se foloseste acest forum?? Aviz incepatorilor.

Mesaj  Admin Mar Mai 06, 2008 3:33 pm

Am primit cateva sugestii de la voi precum ca unii useri incepatori s-ar plange ca nu stiu cum sa intre in legatura cu noi, Ioio s-a gandit si la ei si stim ca mereu in internet pot exista si utilizatori incepatori, ptr ei raspunsul fiind: NIMIC MAI SIMPLU!

Deci pentru a putea ajunge sa luati parte la discutii va trebui mai intai sa va inregistrati!

1.Un clic pe <> situat in bara aceia lata de culare maro de sus, si cititi instructiunile de acolo.

2.In prima faza va trebui sa fiti de acord cu termenii licentei, si sa apasati pe butonul acela ca fiind de acord si ca aveti peste 13 ani.

3.Daca ati urmarit pasii 1 si 2 va trebui sa ajungeti la o pagina in care va trebui sa completati username-ul(nume utilizator), apoi parola care trebuie tinuta minte pentru viitorul cont al dv, apoi sub ea o mai introduceti inca odata pentru confirmare. Mai departe scrieti adresa dumneavoastra de e-mail iar mai jos codul de confirmare acela negru de deasupra casutei goale scris exact cum e acolo ori cu litere mici ori cu litere mari sa fie exact, si dupa ce aceste date sunt completate se apasa pe Submit, situat undeva in subsolul paginii.

Apoi apasati pe Log In din bara aceia de sus gri, scrieti userul si parola dv cu care v-ati inregistrat si clic pe Log In, si acum ar trebui sa fiti deja in rand cu ceilalti, adica puteti posta linistiti si lua parte la dicsutii, succes Smile



-

Admin
Admin

Numarul mesajelor : 62
Varsta : 37
Data de inscriere : 22/01/2008

https://ioio16.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cum se foloseste acest forum?? Aviz incepatorilor. Empty Re: Cum se foloseste acest forum?? Aviz incepatorilor.

Mesaj  n_mady20 Joi Ian 22, 2009 1:52 am

am si eu o problema. tocmai am primit mail ca nu m-am mai logat de 30 de zile si contul va fi dezactivat. este o eroare pt ca m-am logat acum cateva zile ultima oara. ce re sa fac in cazul asta?

n_mady20

Numarul mesajelor : 3
Varsta : 39
Data de inscriere : 07/01/2009

Sus In jos

Cum se foloseste acest forum?? Aviz incepatorilor. Empty Re: Cum se foloseste acest forum?? Aviz incepatorilor.

Mesaj  Admin Joi Ian 22, 2009 2:55 am

Mesajul era ptr cei care nu s-au mai logat de 30 de zile, deoarece multa lume poposeste prin listele noastre degeaba cu username si parola asa ca ne-am gandit sa ii stergem lasandu-le o perioada de gratie.. ei nu posteaza nimic nu contribuie si poate ca au terminat si facultatea anul trecut etc.. deci cei care cel putin ati mai intrat pe site nu va faceti griji nu veti fi stersi, spor la postat in continuare si asteptam mai multa activitate pe aici, succes la examene Smile

Admin
Admin

Numarul mesajelor : 62
Varsta : 37
Data de inscriere : 22/01/2008

https://ioio16.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cum se foloseste acest forum?? Aviz incepatorilor. Empty Re: Cum se foloseste acest forum?? Aviz incepatorilor.

Mesaj  dany_danutza Sam Dec 05, 2009 1:19 pm

Cum pot atasa un document word sau pdf?
Ma poate ajuta cineva?
Multumesc!
dany_danutza
dany_danutza

Numarul mesajelor : 86
Varsta : 42
Localizare : Romania
Data de inscriere : 31/07/2009

Sus In jos

Cum se foloseste acest forum?? Aviz incepatorilor. Empty SCRIBD

Mesaj  vl_33_dav Joi Dec 10, 2009 11:02 am

te inscri apoi UPLOAD, iti apare o ferestra, cauti dupa document si START!! F.F. SIMPLU! BAFTA! ... (deci cauti cu google scribd)
vl_33_dav
vl_33_dav

Numarul mesajelor : 139
Varsta : 50
Localizare : RM. VALCEA
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Cum se foloseste acest forum?? Aviz incepatorilor. Empty Re: Cum se foloseste acest forum?? Aviz incepatorilor.

Mesaj  dany_danutza Mier Dec 16, 2009 2:22 pm

multumesc,sper sa reusesc!
dany_danutza
dany_danutza

Numarul mesajelor : 86
Varsta : 42
Localizare : Romania
Data de inscriere : 31/07/2009

Sus In jos

Cum se foloseste acest forum?? Aviz incepatorilor. Empty schimbare adresa mail

Mesaj  ghanganu Mar Mai 11, 2010 11:32 am

Pentru domnu admin,am pe unul care...se uita...se uita....se uita.....si zicea....dracu sa ma ia daca inteleg ceva.Cum se schimba,pan la urma,adresa de mail??? ca nu m am prins.
ghanganu
ghanganu

Numarul mesajelor : 9
Varsta : 63
Localizare : Terra /46056' lat. N,26021' long. E
Data de inscriere : 11/05/2008

http://www.hanganugabriel.ro

Sus In jos

Cum se foloseste acest forum?? Aviz incepatorilor. Empty Re: Cum se foloseste acest forum?? Aviz incepatorilor.

Mesaj  gexge79 Mar Mai 11, 2010 3:16 pm

dany_danutza a scris:Cum pot atasa un document word sau pdf?
Ma poate ajuta cineva?
Multumesc!
Acest forum nu permite atasamente, deci nu merge decat sa faceti upload pe alt site si sa postati link-ul.
gexge79
gexge79

Numarul mesajelor : 85
Varsta : 44
Localizare : Târgu-Jiu
Data de inscriere : 08/05/2008

http://gexge79.hi5.com

Sus In jos

Cum se foloseste acest forum?? Aviz incepatorilor. Empty Pentru UPLOAD

Mesaj  vl_33_dav Mier Mai 12, 2010 12:34 pm

http://www.scribd.com/ ... te inscri, te loghezi ... apoi uploadezi ceea ce vrei sa postezi pt noi! BAFTA!
vl_33_dav
vl_33_dav

Numarul mesajelor : 139
Varsta : 50
Localizare : RM. VALCEA
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Cum se foloseste acest forum?? Aviz incepatorilor. Empty Re: Cum se foloseste acest forum?? Aviz incepatorilor.

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum